Szkolenie

Upięcia, modelowanie, stylizacja

Fryzura artystyczna autorstwa Magdaleny Motyki – La Coiffure, ukazana na zdjęciu z naszego renomowanego salonu w Płocku.

Sztuka Upięć, Modelowania i Stylizacji - Ekskluzywne Szkolenie

Witaj w fascynującym świecie sztuki fryzjerskiej, gdzie każda fryzura to nie tylko zakończenie strzyżenia, ale prawdziwe arcydzieło kreowane z pasją i precyzją.
W La Coiffure wierzymy, że umiejętność wykończenia strzyżenia to nie tylko profesjonalna umiejętność, ale także tworzenie cudownych doświadczeń dla Twoich klientów/klientek.

Zapraszamy Cię na szkolenie, które nie tylko poszerzy Twoje umiejętności modelowania i stylizacji, ale także przekroczy granice tradycyjnych fryzjerskich doświadczeń.

Szkolenie prowadzi mistrz fryzjerstwa Madgalena Motyka.

Korzyści dla Uczestników:

Intensywny Program:

Odkryj tajniki modelowania i stylizacji na włosach krótkich, średnich i długich. Wprowadzimy Cię w różne techniki modelowania, korzystając jednocześnie z gorących narzędzi takich jak prostownice i lokówki.

Prezentacja i Praktyka:

Zajęcia prowadzone są w formie pokazu i praktyki na specjalnych głowach treningowych, co pozwala na natychmiastowe przetestowanie nowo zdobytej wiedzy.

Podwójna Tematyka Dnia:

Skupimy się na modelowaniu i stylizacjach krótkich oraz średniej długości włosów, a także na stylizacji włosów długich, z elementami zagęszczania i przedłużania włosów na klipach.

Dla Kogo Szkolenie:

Zakres Szkolenia Obejmuje:

Cena:

Czas trwania:

Informacje oraz rezerwacje terminów:

Miejsce szkolenia

UL. 11-GO LISTOPADA 1 LOKAL 1
09-402 PŁOCK

Telefon

+48 24 264 19 67

Komórkowy

+48 691 037 044

Email

salon@magdalenamotyka.pl

Shopping Cart
Scroll to Top
Zapisz się na newsletter
Pozostańmy w kontakcie