Szkolenie

Strzyżenia kreatywne

modelka prezentująca strzyżenie i stylizację fryzury wykonane przez Magdalenę Motyka

Strzyżenia Kreatywne: Eksploracja Niekonwencjonalnych Technik

Zapraszamy Cię na warsztaty, które staną się inspiracją do rozkwitu Twojej kreatywności i odpowiedzią na pytania, jak wyzwolić w sobie twórcę, jak wyjść poza utarte schematy i jak zharmonizować klasykę z innowacyjnymi cięciami. Szkolenie skoncentrowane jest na strzyżeniach o miękkiej linii cięcia, wykorzystujących nożyczki i brzytwę, dostosowanych do różnych rodzajów włosów.

Dedykowane Klientom Oraz Klientkom, Którzy Cenią Naturalność: Warsztaty są skierowane do osób, które preferują naturalny wygląd włosów, bez ich modelowania, gdzie struktura włosa wpływa na wybór narzędzi i technik strzyżenia. Podczas szkolenia będziesz pracować zarówno w technice wolnej ręki, jak i w separacjach, na mokro i na sucho, wykorzystując zarówno connection, jak i disconnection.

Szkolenie prowadzi mistrz fryzjerstwa Madgalena Motyka.

Korzyści dla Uczestników:

Rozszerzenie Technicznej Palety:

Opanujesz niekonwencjonalne techniki strzyżenia za pomocą nożyczek i noża chińskiego, poszerzając swoje umiejętności fryzjerskie.

Personalizacja na Wysokim Poziomie:

Dowiesz się, kiedy zdecydować się na nożyczki, kiedy sięgnąć po brzytwę lub nóż chiński, aby osiągnąć efekt personalizacji, który idealnie pasuje do indywidualnych cech klienta/klientki.

Sztuka Szukania Linii Włosów:

Nauczysz się subtelnego szukania linii strzyżenia w naturalnych strukturach włosów, zdobywając umiejętność tworzenia fryzur, które idealnie podkreślają ich unikalne piękno.

Zakres Szkolenia Obejmuje:

Cena:

Czas trwania:

Informacje oraz rezerwacje terminów:

Miejsce szkolenia

UL. 11-GO LISTOPADA 1 LOKAL 1
09-402 PŁOCK

Telefon

+48 24 264 19 67

Komórkowy

+48 691 037 044

Email

salon@magdalenamotyka.pl

Shopping Cart
Scroll to Top
Zapisz się na newsletter
Pozostańmy w kontakcie